مقایسه تخصصی دوربین گوشی های Huawei P30 Pro ،Samsung S10 Plus و iPhone XS Max

  • توسط سیده مینا سیدصالحی
  • ۴ خرداد ۱۳۹۸
  • ۰

 

در این ویدیو به بررسی و مقایسه دوربین سه گوشی محبوب و جدید از سه برند معروف می پردازیم که هر کدام به نوبه ی خود جایگاه خاصی را در دنیای گوشی های هوشمند و هوادارن و مخالفان خاص خود دارند..

Huawei P30 Pro ،Samsung S10 Plus و iPhone XS Max در این ویدیو به دقت با هم مقایسه می شوند، کیفیت دوربین های جلو و عقب، تعداد و ویژگی هر یک از دوربین های به کار رفته در هر یک از گوشی ها و چگونگی عملکرد آنها در وضعیت های مختلف و نورهای متفاوت بررسی شده و نتیجه آن به صورت آشکار پیش روی شما قرار می گیرد، در بعضی جنبه ها یک گوشی بر دو گوشی دیگر پیشی می گیرد و در بعضی جنبه ها هر سه در سطح عالی ظاهر می شوند، اما در زمینه برخی حالت های عکاسی به ناگاه متوجه می شوید که برند معتبری چون اپل از برند نوپای هوآوی عقب می ماند و سامسونگ نیز اگرچه با کیفیتی بسیار خوب اما در صف مقایسه بعد از هوآوی جای میگیرد.

Huawei P30 در این ویدیو دوربین های فوق العاده ی خود را به رخ می کشد و نشان می دهد که جمله ی “هر ارزانی بی دلیل نیست” می تواند معنای خود را از دست داده باشد! سامسونگ همچنان در زمینه ی دوربین ها و کیفیت نمایشش می درخشد اما از همه ی جنبه ها نمی تواند به محصول شگفت انگیز و جدید هوآوی برسد. در این میان اپل با  کمترین امتیازها در این مقایسه به جایی می رسد که گوینده در بخشی از ویدیو می گوید: “آیفون باید گوشه ای بایستد و نگاه کند!” بیش از این اضافه گویی نمی کنیم و شما را به تماشای ویدیو دعوت می کنیم تا با چشم خودت شگفتی تغییرات لحظه ای دنیای تکنولوژی را ببینید.

مطالعه کنید
معرفی 15 گوشی برتر سال 2019
قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *